Pożyczki bez weryfikacji to usługi finansowe poszukiwane przez wielu klientów. Możliwość zaciągnięcia zobowiązania bez sprawdzania zdolności czy danych gromadzonych przez BIK jest bardzo kusząca. Jak otrzymać dodatkowe środki? Gdzie można znaleźć pożyczki bez weryfikacji? Sprawdziliśmy to!

Czym są pożyczki bez weryfikacji?

Pożyczki bez weryfikacji baz to rozwiązania oferowane przez firmy z sektora pozabankowego. Popularne parabanki starają się dostosować ofertę do potrzeb osób, które nie mają szans na otrzymanie kredytu w banku. Pożyczki bez weryfikacji BIK zostały stworzone po to, żeby ułatwić im proces starania się o dodatkowe środki. Firmy udzielające tego typu zobowiązań nie sprawdzają klientów w rejestrach Biura Informacji Kredytowej, często również nie mają wglądu w inne czarne listy. Najczęściej poszukiwane pożyczki bez weryfikacji BIK, BIG i KRD to usługi, które pozwalają zaciągnąć zobowiązania nawet osobom mającym zadłużenia. Z kolei pożyczki bez weryfikacji grosza to oferty, w ramach których nie trzeba wykonywać przelewu weryfikacyjnego.

Kto może skorzystać z pożyczki bez weryfikacji?

Z pożyczki bez weryfikacji bik i krd może skorzystać praktycznie każdy – wystarczy tylko mieć stałe źródło dochodu. Nie trzeba przy tym przedstawiać zaświadczeń z zakładu pracy o wysokości zarobków. Parabanki oferujące szybkie pożyczki bez weryfikacji upraszczają procedury i najczęściej wymagają jedynie danych z dokumentu tożsamości – wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, adres, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego.Decyzja o przyznaniu pożyczki bez weryfikacji baz danych następuje bardzo szybko – niezwłocznie po rozpatrzeniu wniosku złożonego online. Nie ma przy tym znaczenia, czy klient jest zatrudniony na umowę o pracę, czy osiąga przychody z innych źródeł. Na uzyskanie pożyczki bez weryfikacji w bazach mają szanse osoby zatrudnione na podstawie:

– umowy o pracę,

– umowy zlecenie,

– umowy o dzieło,

– prowadzące własną działalność gospodarczą,

– uzyskujące emeryturę/rentę.

A co z zobowiązaniami? Z racji tego, że firmy nie sprawdzają historii kredytowej klientów, pożyczki bez weryfikacji dla zadłużonych mogą otrzymać również osoby, które obecnie spłacają inne zobowiązania lub zalegają z płatnościami. Szanse na uzyskanie dodatkowych środków mają czasem również klienci, wobec których jest prowadzone postępowanie komornicze. Oczywiście wszystko zależy od firmy pożyczkowej i warunków, na jakich są udzielane pożyczki bez weryfikacji online.

Dlaczego warto zaciągnąć pożyczki bez weryfikacji?

Nowe pożyczki bez weryfikacji oferują klientom kwoty od kilkuset to nawet kilkunastu tysięcy złotych. Zastrzyk gotówki pozwala spełnić rozmaite potrzeby konsumpcyjne – kupić nowy sprzęt gospodarstwa domowego, np. pralkę, naprawić zepsute auto, którego potrzebujemy do pracy, zafundować dziecku szkolną wyprawkę lub wyjechać na wymarzone zagraniczne wakacje z całą rodziną. Pożyczki bez weryfikacji mają uproszczone formalności, w związku z czym cały proces wnioskowania przebiega błyskawicznie, a środki są na koncie nawet w kilkanaście minut po wydaniu pozytywnej decyzji. Nie trzeba przy tym martwić się, że pozostałe zobowiązania, które klient ma na koncie lub rozmaite zadłużenia i wpisy w rejestrach dłużników negatywnie wpłyną na decyzję o przyznaniu dodatkowych środków. 

Pożyczki bez weryfikacji – opinie

Klienci posiadający zadłużenia i negatywną historię w Biurze Informacji Kredytowej oraz rejestrach dłużników chwalą rozwiązania, które oferują instytucje z sektora pozabankowego.

Pożyczki bez weryfikacji telefonicznej to wygodna alternatywa dla tradycyjnych ofert – pożyczek i kredytów bankowych. Niewiele formalności, szybka decyzja o przyznaniu środków i duży wybór ofert sprawia, że tak wiele osób chętnie korzysta z pożyczek bez weryfikacji. Wadą tego rozwiązania mogą być wysokie koszty, którymi często są obciążone. Przed zaciągnięciem pożyczki należy zatem dokładnie sprawdzić, ile ostatecznie będziemy musieli zapłacić.

Give a Comment